Apie įmonę

UAB „Golanas konkurencingomis kainomis visoje Lietuvoje atlieka aukštuminius darbustarpblokinių siūlių remontą, apšiltinimą, hidroizoliaciją, plokštumų dažymą bei kitus darbus aukštyje. Pramoninis alpinizmas yra pagrindinė įmonės veikla.

UAB „Golanas” savo atliktiems darbams suteikia 5 metų garantiją. Viso garantinio laikotarpio metu atlieka garantinę priežiūrą ir aptarnavimą, laikantis techninių normatyvų, reikalavimų bei rekomendacijų, o visuose gamybos procesuose įmonė naudoja tik sertifikuotas medžiagas.

Kodėl Jums verta rinktis mūsų paslaugas?

  • Įmonė yra atestuota vykdyti ypatingų statinių statybos darbus.
  • Mūsų komandoje dirba ilgametę patirtį, aukštuminių darbų srityje, turintys darbuotojai.
  • Darbus atliekame pramoninio alpinizmo (aukštalipių) būdu, o tai sumažina atliekamų darbų kainą.
  • Darbus atliekame be išankstinio apmokėjimo. Taikome mokėjimo atidėjimus.
  • Patys vykdome gyventojų apklausas, defektacijas (nustatome, kur reikia taisyti siūles, bei kokį metodą taikyti) ir visą reikiamą administracinį darbą.
  • Siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį!
ypatingojo statinio atestatas

Mūsų klientai ir partneriai

Atsiliepimai

Sveiki, esu puikios nuomonės apie UAB „Golanas“ vykdomus aukštalipių darbus. Tiesiog gražu žiūrėti, kaip jie puikiai ir kruopščiai dirba, pakibę ore. Nestokoja nei jėgų, nei laiko. Galiu drąsiai pasakyti, kad šios įmonės tiek direktorius, tiek ir kiti darbuotojai yra puikūs savo srities profesionalai ir puikiai išmano tai, ką daro. Didelis ačiū jiems už mūsų daugiabučio 31 namo, esančio Baltupiuose, apšiltinimą. Sėkmės „Golanui“!

Andželika, Vilnius
Andželika, Vilnius