Pramoninis alpinizmas – tai pažangi ir perspektyvi metodika įvairiems darbams aukštyje, uždaroje erdvėje ar sunkiai prieinamose vietose atlikti, kai pastolių ar kitų įprastinių priemonių naudojimas yra netikslingas. Naudojant alpinistinę įrangą galima patogiai prieiti prie darbo zonos, kad ir kur ji bebūtų. Aukštis, sudėtinga darbo erdvės konfigūracija, uždara erdvė nėra kliūtis darbams atlikti.

Tarpblokinių namų lauko išorinių sienų padengimas termokeramine danga
Atliekame  trūkių bei plyšių hiroizoliavimą atsiradusių ant sieninių plokščių. Dengiame suaižėjusias plokštes termokeraminiais dažais, kad siena kvėpuotų, nepelytų, neišleistų šilumos. Pritaikome  hermetiko ir termokeraminių dažų spalvą, kad nebūtų sugadintas pastato estetinis vaizdas.

Stambiaplokščių pastatų išorės sienų sandūrų remontas
Sienų siūles bendrovė hidroizoliuoja, kai drėgmė prasisunkia pro jas, o esant peršalimo ir pelijimo problemoms, mes siūlome siūlių apšiltinimą injektuojant termoizoliaciją į siūlės vidų, po to hidroizoliuojame siūlės paviršių drėgmei atspariu hermetiku, o ties siūlių sankirtomis įrengiame antikondencatinius alsuoklius. Šis metodas yra pats efektyviausias bei ekonomiškiausias.