Stiklų ir fasadų valymas, plovimas (graffiti valymas)

Kokybiškai plauname langus, vitrinas, stiklo pertvaras iš vidaus ir lauko pusių panaudojant alpinistinė įrangą.

Stambiaplokščių pastatų išorės sienų sandūrų remontui naudojame aukščiausios kokybės hermetiką, kad būtų suformuoluotas elastingas paviršius.

Pjauname, genime pavojingai pasvirusius ar kitaip keliančius grėsmę medžius ar šakas virš namų ūkių, sodybų, pastatų, elektros instaliacijų / linijų.

Lietvamzdžiai ir latakai – tai puikus būdas apsaugoti pastatą nuo vandens, bet ir geri, patikrinti būdai, kartais reikalauja priežiūros. Juo labiau, kai kalbame apie aukštai esančius latakus ir lietvamzdžius.

Pramoninis alpinizmas – tai pažangi ir perspektyvi metodika įvairiems darbams aukštyje, uždaroje erdvėje ar sunkiai prieinamose vietose atlikti, kai pastolių ar kitų įprastinių priemonių naudojimas yra netikslingas.

Panaudojant auktuminių darrbų technologijas kokybiškai atliekame statinių metalo konstrukcijų dažymo, rūdžių šalinimo darbus.

Kabiname, nukabiname įvairaus dydžio reklaminius tentus, iškabas, stendus. Visus darbus atliekame naudodami virves ir kitą alpinistinę įrangą arba pasitelkiame autobokštelį.

UAB Golanas specialistai atlieka visus pastatų fasado remonto ir priežiūros darbus bet kokiame aukštyje naudojant alpinistin įrangą.

Naudojant alpinistinė įrangą arba autobokštelį valome sniegą nuo stogų, šalinam varveklius. Dirbame tiek ant plokščių stogų tiek ir ant šlaitinių

Tinka visiems aukštuminiams darbams. Mūsų autobokštelio kėlimo aukštis 22 metrai, keliamoji galia 200 kg. Automobilinis bokštelis yra labai manevringas ir be apribojimų gali dirbti senamiesčio zonoje.