Lietvamzdžių ir latakų valymas

Lietvamzdžiai ir latakai – tai puikus būdas apsaugoti pastatą nuo vandens, bet ir geri, patikrinti būdai, kartais reikalauja priežiūros. Juo labiau, kai kalbame apie aukštai esančius latakus ir lietvamzdžius. Šiuos pasiekti reikia specialių sugebėjimų ir specialios įrangos, pavyzdžiui autobokštelio. Todėl su bokšteliu galime pasiekti iki 22 metrų esančius objektus. Jei Jūsų latakai ar lietvamzdžiai yra aukščiau, tuomet pasirenkame pramoninio alpinizmo įrangą ir šitaip atliekame darbus. Taip yra pigiau ir efektyviau nei samdyti sunkią statybos techniką arba statyti pastolius. Tokia metodika taip pat tinka kitiems darbams aukštyje:

Mobilumas

Esame įsikūrę Vilniuje. Esant poreikiui, su pramoninio alpinizmo įranga galime atvažiuoti į kitas Vilniaus apskrities teritorijas, kad atliktume latakų ir lietvamzdžių valymo darbus aukštyje. Paskambinkite mums dėl lietvamzdžių valymo darbų!

Profesionalumas

Darbai aukštyje tai yra mūsų specializacija. Nuolat keliame kvalifikaciją kursuose, investuojame į įranga. Todėl į visus užsakymus žiūrime atsakingai, nes pramoninis alpinizmas yra rizikinga veikla – darbus aukštyje rekomenduojame patikėti profesionalams.