Šakų genėjimas, medžių pjovimas

Šakų genėjimas, medžių pjovimas aukštyje – rizikingas ir atsakingas darbas, kuri turi atlikti medkirčiai – aukštalipiai. Pjauname, genime pavojingai pasvirusius ar kitaip keliančius grėsmę medžius ar šakas virš namų ūkių, sodybų, pastatų (daugiabučių, bažnyčių), elektros instaliacijų / linijų, ar kapinėse. Šiuos darbus atliekame arba su autobokšteliu, kuriuo pasiekiame iki 22 m. aukštį, arba su alpinizmo įrangą lipant į medį. Genėdami medį, jį supjaustome į dalis ir saugiai nuleidžiame ant žemės – taip apsaugodami Jūsų turtą. Tokiu atsakingu požiūriu dirbame aukštyje, atlikdami:

Mobilumas

Dirbame Vilniuje ir Vilniaus apskrities teritorijoje. Esant poreikiui, su medkirčių aukštyje įranga ar autobokšteliu galime atvažiuoti į kitas vietas, kad atliktume medžio ar šakų genėjimo, pjovimo darbus aukštyje. Paskambinkite ir susitarsime!

Patirtis

Darbai aukštyje tai yra mūsų specializacija. Nuolat keliame kvalifikaciją kursuose, investuojame į įrangą. Turime daug patirties darbuose aukštyje bei pramoniniame alpinizme. Todėl avarinių medžių šalinimo darbus patikėkite profesionalams medkirčiams – aukštalipiams.

TINKA ŠIEMS DARBAMS AUKŠTYJE:

* Atskirų fasado vietų remontas
* Medžių genėjimas
* Lietaus vamzdžių valymas
* TV ir kt. antenų tvirtinimas
* Vaizdo kamerų montavimas
* Varveklių šalinimas
* Stogų dažymas, remontas
* Dūmtraukių valymas
* Langų stiklų ir stiklinių sienų plovimas
* Paukščių lizdų šalinimas nuo pastatų
* Augintinių gelbėjimas
* Įvairių konstrukcijų tvirtinimas dideliame aukštyje
* Baldų ir kt. daiktų įkėlimas/iškėlimas pro langus
* Reklamos valymas, remontas, montavimas.